Penzion Labská Kukačka
Penzion Kukačka ubytování Labská Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 

Penzion Kukačka / Labská

Penzion Kukačka nabízí zimní i letní pobyty v nekuřácké chalupě s bohatou možností rekreačního a sportovního vyžití jen 5 km od Špindlerova Mlýna v Krkonoších.

Labská Penzion Kukačka ubytování
Horská chata Kukačka v Labské má pro své hosty připraveno ubytování ve dvou čtyřlůžkových a třech třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadly s tekoucí teplou vodou, sprchy a WC jsou společné.

Krkonoše Penzion Kukačka stravování
V ceně za ubytování je zahrnuta snídaně. V chatě není možnost samostatného vaření (k dispozici je pouze lednice pro uložení potravin). Po předchozí objednávce (jeden den předem) je možno zajistit večeře. 

Penzion horská chata Kukačka služby
Chata je vybavena společenskou místností - "barem" s 20 místy k sezení, kde je možné zakoupit nápoje a drobné občerstvení, k dispozici jsou společenské hry, šipky, klavír, kytara. Objekt má vlastní dostatečně velké parkoviště, v zimním období je dostupné pouze s dobrou výbavou (zimní pneu popřípadě řetězy). U chaty je hřiště (odbíjená, líný tenis apod.) a ohniště. 

Špindlerův Mlýn Labská Penzion Kukačka rekreace
V zimním období lyžařský vlek 700 m dlouhý cca 100 m od chaty. Možnost zapůjčení sáněk a lyží. Snadná dostupnost cyklotras a běžeckých tratí. Autobusová zastávka "Kukačka" 300 m od chaty. V letních měsících je u chaty k dispozici venkovní bazén 11x5 m doplněn účinnou filtrační technologií a solárním ohřevem vody.

Dovolená v Krkonoších Špindlerův Mlýn - Labská
Labská je vesnice, část města Špindlerův Mlýn v okrese Trutnov. Areál Labská byl vybudován v roce 2005 na trase původního lyžařského vleku Labská (nově také kompletní technické zasněžování). Trasa nové třísedačkové lanové dráhy vede z Labské až k běžecké trati na Horní Mísečky. Lokalita je ideální zejména pro rodinné lyžování na slunečných sjezdových tratích.
Penzion Labská Kukačka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Labská Kukačka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Labská Kukačka - disponuje vinárnouPenzion Labská Kukačka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Labská Kukačka -  je k dispozici letní terasa
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com